1.Čelákovický klub vodních sportů

Oddíl vodních motoristů

Klub sdružuje vodní motoristy (kajutové lodě a motorové čluny, výcvik mládeže na gumových člunech Formule FF), vodáky (pramice, kanoe, rafting) a potápěče. Jednotlivé odbornosti jsou dále zaštítěny členstvím v ČSVM (Český svaz vodního motorismu), SVoČR (Svazu vodáků ČR), Svazu potápěčů České republiky a TJ/SK Praha-východ.

Kalendář soutěží a závodů ČSVM 2021

Červeně podbarvené jsou závody mladých motorářů - FF

Datum Popis Poradatel Místo
1.5. Zahájení Davle TJ Tatran Davle
7-9.5. Hydro GP KVS Jedovnice Jedovnice
15.5. Svatojánské Navalis Vševltavský spolek Karlův most, p.b.
15.5. RaceCamp Roudnice ??? Imramovský Roudnice n.L.
22.5 Cílová plavba KVM Brná Ústí n.L.
22-23.5. MČR paralel 1+2. kolo TJ Tatran oba závody Tatran
29.5. Hvězdicová plavba Ardea Kralupy
5.6. Kralupská míle Kralupská míle Kralupy
12.6. MČR slalom 1. kolo KVM Děčín Děčín - Rozbělesy
19.6. Hvězdicová plavba Stará plavba Libeň
26.6. CP Memoriál P.Koženého Marina Vltava Nelahozeves
26.6. MČR slalom 2. kolo KVM Brandýs Brandýs
30.6 - 6.7. Soustředění FF KVM Děčín
15.7. Bílá vlajka KVM Smíchov Hluboká n.Vlt.
24.7. slalom FF Čelákovice Čelákovice
MVČ KVM Brandýs ???? Brandýs n.L.
3-8.8. MS PORTUGAL LISABON
14.8. Hvězdicová plavba Ardea Kralupy
28.8. Slavnosti majáku TJ Libeň Libeň
4.9. Cílová plavba KVSKralupy Kralupy
11.9. 90.let Tatranu TJ Tatran Praha Podolí
18.9. RaceCamp Klecany OAK Bay Klecany
18.9. Vinobraní Mělník Černé ovce Hořín
25.9. Memoriál M.Kubely Stará plavba
25.9. Vinobranní Žernoseky KVM Děčín
2.10. MČR paralel 3. kolo KVM Děčín Píšťanské jezero
2.10. Sraz Strnady Memoriál Dr. Steffala TJ Tatran Strnady
9.10. MČR slalom 3.kolo 1.ČKVS Čelákovice
16.10. Srub Skochovice SK Viking Skochovice
13.11. Ledová plavba

Kalendář soutěží a závodů ČSVM 2020

Červeně podbarvené jsou závody mladých motorářů

Datum Popis Poradatel Místo
16.5. Zahájení Davle TJ Tatran Davle
30.5. Hvězdicová plavba Stará Plavba Libeň
13.6. MČR slalom 2. kolo KVM Děčín Rozbělesy
13.6. CP memorial P.Koženého Marína Vltava Nelahozeves
20.6 MČR paralel 1.kolo TJ Tatran Tatran
20.6. Cílová plavba KVM Brná Brná
27.6. Cílová plavba Ardea Kralupy
27.6. MČR paralel 2.kolo TJ Tatran Tatran
30.6. - 6.7. Soustředění FF KVM Brandýs Brandýs n.L.
16.7 Bílá vlajka ČSVM Hluboká n.Vl.
25.7. slalom 1.ČKVS Čelákovice
25.7. JetSkiRace JetSkiRace Praha
28.7. - 2.8. MS a ME Formula Future Portugal Lisabon
15.8. Hvězdicová plavba Ardea Kralupy
21.8. - 23.8. Alpen Adria Jet Ski Tour KVS Jedovnice Jedovnice
29.8. Slavnosti majáku TJ Libeň Libeň
5.9. Cílová plavba KVS Kralupy Kralupy
5.9. - 6.9. JetSkiRace JetSkiRace Předměřice
12.9. RaceCamp Klecany OAK Bay Klecany
19.9. Vinobraní Mělník Černé ovce Lužec Hořín
26.9. Memorial M.Kubely Stará plavba Třebenice
3.10. Sraz Strnady memorial Dr.Steffala TJ Tatran Strnady
10.10. MČR paralel 2.kolo KVM Děčín Píšťany
17.10. Srub Skochovice SK Viking Skochovice
17.10. MČR slalom 3.kolo 1. ČKVS Čelákovice
14.11. Ledová plavba TJ Blaník Davle

Kalendář soutěží a závodů ČSVM 2019

Cervene podbarvene jsou zavody mladych motoraru

Datum Popis Poradatel Místo
27.4. Kontrolní závod FF Tatran Praha-Tatran
4.5. Zahájení sezony Tatran Davle nádraží
11.5. Race Camp Roudnice ČSVM + IM Marine Roudnice nad Labem
15.5. Svatojánské Navalis Pražské Benátky Karlův most
18.5. Hvězdicová plavba ARDEA Kralupy
18.5. 1.kolo MAN KVM Děčín Děčín Rozbělesy
18.5. Cílová plavba Brná KVM Ústí-Brná Brná
25.5. 1. kolo PAR TJ Tatran Praha
25.5. Cílová plavba Nelahozeves Marina Vltava Nelahozeves
1.6. Noční navigační KVM Smíchov Měchenice srub
8.6. Race Camp Kralupy ČSVM + KVSK Kralupy
15.6. 2. kolo MAN 1. ČKVS Čelákovice
22.6. Hvězdicová plavba Stará plavba Libeň
29.6 - 6.7. Soustředění ČSVM+KVM Děčín Žernoseky
11.7. čtvrtek Bílá vlajka Marina Hluboká Hluboká nad Vltavou
27.7. Cílová plavba – slalom 1.ČKVS Čelákovice
3.8. Modrá vlajka Čech ČSVM+Stará Plavba Praha Libeň
6.-11.8. Mistrovství světa mládeže U.I.M. + Russia Petrohrad
17.8. Hvězdicová plavba ARDEA Kralupy
31.8. Slavnosti Majáku TJ Libeň Libeňský ostrov
7.9. 2.kolo PAR KVM Děčín Píšťanské jezero
7.9. F350/ FR1000 KVM Jedovnice Jedovnice
14.9. Race Camp Klecany ČSVM + OAK Bay Klecany
21.9. Vinobraní Mělník Černé ovce Lužec Mělník
28.9. 3.kolo MAN Brandýs Brandýs loděnice
28.9. Memoriál M.Kubely Stará plavba pod VD Slapy
5.10. Memoriál Dr.Steffala ČSVM + Tatran Strnady
19.10. Cílová plavba Měchenice SK Viking Měchenice srub
16.11. Ledová plavba TJ Blaník Davle

Kalendář soutěží a závodů ČSVM 2018

Cervene podbarvene jsou zavody mladych motoraru

Datum Popis Tatran Místo
21.4. Kontrolní závod FF KVSK Kralupy
28.4. Zahájení sezony Tatran Davle nádraží
5.5. Hvězdicová plavba ARDEA Kralupy
12.5. Race Camp Roudnice ČSVM + Roudnice nad Labem
15.5. úterý Svatojánské Navalis Pražské Benátky Karlův most
19.5. 1.kolo PAR TJ Tatran Měchenice srub
19.5. Noční navigační KVM Smíchov Měchenice srub
19.5. Cílová plavba Brná KVM Ústí-Brná Brná
26.5. 1. kolo MAN KVM Děčín Děčín/Rozbělesy
26.5. Cílová plavba Nelahozeves Marina Vltava Nelahozeves
2.6. Hvězdicová plavba Stará plavba Libeň
9.6. Race Camp Kralupy ČSVM + KVSK Kralupy
16.6. 2. kolo MAN TJ Tatran Praha
30.6.-7.7. Soustředění ČSVM + 1.ČKVS ?????
12.7. čtvrtek Bílá vlajka Marina Hluboká Hluboká nad Vltavou
?????? Modrá vlajka Čech ČSVM + ????? horní Labe
?????? Cílová plavba – slalom 1.ČKVS Čelákovice
18.8. Hvězdicová plavba ARDEA Kralupy
1.9. Slavnosti Majáku TJ Libeň Libeňský ostrov
8.9. 3.kolo MAN 1.ČKVS Čelákovicék
15.9. Race Camp Klecany ČSVM + OAK Bay Klecany
15.9. Vinobraní Mělník Černé ovce Lužec Mělník
22.9. Memoriál M.Kubely Stará plavba pod VD Slapy
22.9. 2.kolo PAR KVM Děčín Žernoseky jezero
28.-30.9. F500/ F350/ FR1000 KVM Jedovnice Jedovnice
6.10. Memoriál Dr.Steffala ČSVM + Tatran Strnady
20.10. Cílová plavba Měchenice SK Viking Hodkovičky, Krčma u Sváry
17.11. Ledová plavba TJ Blaník Mandát
8.-10.11. Mistrovství světa mládeže Fujairah int.marine club Fujairah UAE

Ludvík Čingy Žukovský v ČT rok 2001

TV záznam pořízený v roce 2001 reportěry České televize

Zápis ze členské schůze motorářů 

Info k zapůjčení klubových věcí

Klubové věci se půjčují pouze za svolení správce loděnice (Pařez) a provádí se zápis do provozního deníku Evidují se pohonné hmoty a užitá energie.

Odchod z klubu

Vzhledem k tomu, že při pořizování mola se finančně podílel klub a každý člen přiděleného mola, se na schůzi rozhodlo, že při případném odchodu člena z klubu a přidělování mola novému členovi si odcházející člen určí cenu mola - a po schválení rady této určené částky, bude tato cena vyplacena od nového člena přiděleného mola odcházejícímu členovi. Jednomyslně schváleno všemi přítomnými. (10 hlasů)

Brigády

Návrh zvýšit cenu za neodpracované hodiny ze 100 na 200,-/hodinu – Celkem musí být odpracováno min.20 hodin/rok Jednomyslně schváleno všemi přítomnými. (10 hlasů)

Kotviště

Pravidla kotviště byla přečtena.

Nové nařízení od plavební správy: 

  • požadavek na očíslování mol – viditelné označení

  • -  Zákaz rozebírání břehu

  • -  Havárii okamžitě hlásit

  • -  max do 15m plavební dráhy

  • -  Údržba břehu i pod lodí

  • -  Vypracovat protipovodňový plán – již vypracován je na SPS Praha na schválení

  • -  Nová nájemní smlouva – zatím stále nevíme cenu